Moja banda doskonała: Filuś, Czarna oraz Mała
RSS
poniedziałek, 04 czerwca 2012

Jak zimno to wiadomo, że najcieplej na kompie lub lapku. Czarna Kicia doskonale o tym wie i wykorzystuje każdą chwilę aby grzać swoje szanowne jestestwo.

Wtryniła się nawet Młodemu w odgrzewanego Gothic'a.

Osobiście uważam zestawienie takiego kota z taką grą za bardzo gustowne :))

20:00, jagus161
Link Komentarze (11) »
niedziela, 03 czerwca 2012

Jak donosi poranny serwis u Psiakotów, dzisiejsza noc upłynęła pod znakiem nocnych rozmów kotów z psem. Pomimo początkowej niemrawej atmosfery towarzyszącej spotkaniu, przełom nastąpił o 2.15. Inicjatorem i zarazem wykonawcą była Mała, która czując, że spanie w sypialni z dodatkowymi trzema futrami nie może wychodzić jej na zdrowie zażądała natychmiastowego wietrzenia swej sierści.

Później sprawy potoczyły się bardzo szybko, ze względu na szybką reakcję trzech futrzastych, które stwierdziły, że Mała nie może samotnie wietrzyć się na ogrodzie o 2 w nocy. Z samego źródła wiemy, że wykonanie planu futrzastych pokrzyżował szybki powrót Małej, która natychmiast udała się na swoje miejsce w sypialni. Jak podaje anonimowe źródło, zachowanie suńki wprowadziło w konsternacje trzy pozostałe futra, które po krótkiej naradzie również wróciły do sypialni.

Lecz po tym drobnym z pozoru incydencie nastąpiła zmiana o 180 stopni taktyki koalicji miauczącej. Liderka frakcji Czarna zaczęła z prędkością świetlną zarzucać wszystkim w koło łamanie podstawowych praw kotów. Do tego wszystkiego włączył się Filosław, zwany szarą eminencją, który za pomocą łap usilnie chciał przeforsował zmianę układu sił na sypialnianym łóżku.

Taki obrót spraw nie mógł przejść bez echa. Zachowanie Małej jednoznacznie wskazało jej stosunek do wysuwanych kocich postulatów. Jednakże kocia koalicja, pomimo dużej elastyczności w przyjmowaniu argumentów Małej, twardo stała na swoim stanowisku.

Pertraktacje z przerwami trwały do bladego świtu. Żadna ze stron nie osiągnęła przewagi i wszystko wskazuje na impas w rozmowach. Nie wiadomo czy polemika zostanie wznowiona. Jeśli tak będzie, to renegocjacje najwcześniej mogą rozpocząć się w niedzielny wieczór. 

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż od głosu i zajęcia stanowiska w całej tej sprawie wstrzymał się Bogusławski, który rankiem opuścił sypialnie i udał się niesiony radosnym świergotem ptaszków w wiadomym kierunku :)

Tagi: koty suńka
09:37, jagus161
Link Komentarze (6) »
piątek, 01 czerwca 2012

Wiedziałam, że jak włączę lampę, to się rudzielec obudzi.

I pójdzie sobie spać w inne miejsce, tam gdzie nikt nie będzie mu świecił po ślepiach.

Tagi: Filek
17:21, jagus161
Link Komentarze (7) »
O autorze
Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Kotlownia-blogi o kotach
Candy u Will.ow